KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5897019
nr 589 7019
Etsning
signerad W F C , flicka med flöjt, 28x17
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juni 2009
kl 17:22:34
100 kr
150 kr
250 kr